З адвокатскої групи. Актуальна інформація.

З просторів ФБ:
Хочу нагадати всім, що Кабінет міністрів України ще в 2017 році прийняв Постанову за № 684, в якій поважною причиною відсутності дитини в школі є два документальних свідчення, які мають рівну юридичну силу і прописані через “або”. Або довідка від лікаря про хворобу дитини або письмове пояснення батьків про причину відсутності дитини. Безумовно, коли дитина має перелом, їй наклали гіпс і вона має рекомендації на подальший період від травматолога- це довідка від лікаря. Але коли дитини не було не більше 10 днів, наприклад по простуді, тоді достатньо письмового пояснення батьків. Я вважаю, що одужуючу дитину вести на прийом до лікаря, бути в очікуванні прийому заради папірця – звичайно можна, якщо більше не має чим розважитись. Тож пропоную скористатись преференціями Кабміну і працювати на благо сім”ї, не ходити даремно по коридорах лікувальних установ

(13. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин навчальний заклад невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.
Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.

Постанова Кабінету Міністрів України
від 13 вересня 2017 р. № 684 “ПОРЯДОК ведення обліку дітей шкільного віку та учнів”
)

Залишити відповідь